SDB premagali Mark Olimpijo

SDA-sezona-201516V soboto, 23. 1. 2016, je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med RK Trimo Trebnje in RK Mark Olimpijo. Tekmo smo začeli katastrofalno v obrambi in domači trener je do 12. minute, ko je na semaforju pisalo 5:7 za goste vzel že drugo minuto odmora. Po nekaj krepkih besedah in povzignjenem glasu je na igrišču igrala sam ena ekipa in to je bil domači Trimo. Trebanjci so naredili delni rezultat 9:0 in povedli 14:7. Ob polčasu je bil rezultat 17:11. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili prav vsi igralci. Končni rezultat tekme je bil 28:19 za mlade Trebanjce.

RK Trimo Trebnje : RK Mark Olimpija 28:19 (17:11)

RK Trimo Trebnje: Rajk M. 5, Povše T. 8, Erman K., Gole G. 2, Mlakar G. 4, Rezelj T. 1, Pangerc M.2, Kirm A., Vovk Ž., Mežan M., Čulk A. 3, Dular Ž. 2, Rakar J. 1, Gaberc M.;