sdb-1V soboto, 15. 3. 2014, ob 17.20 se je na Igu odvijala tekma 9. kroga polfinalne skupine A med domačim RK MOKERC IG ter RK TRIMO TREBNJE. Domači so nekoliko bolje začeli in vodili skozi celoten prvi polčas (14:11).  V tem delu igre smo imeli težave predvsem v obrambi.

Toda v drugem polčasu smo uspeli obrambo popraviti in kmalu smo domačine ujeli in nemalo za tem tudi povedli. Prednost smo ohranili do konca in osvojili dve pomembni točki. Zelo zanimiv je tudi podatek, da smo v drugem polčasu prejeli le 9 zadetkov, z dejstvom, da naš vratar ni zbral niti ene obrambe, kar priča o res dobri obrambi.

RK MOKERC IG : RK TRIMO TREBNJE    23:25 (14:11)

RK TRIMO TREBNJE: Pangerc U. 6, Smolič M. 2, Kukenberger A. 2, Jerlah A. 7, Redek J. 6, Majzelj T. 2, Kmet L., Kraševec T.,Pangrc T., Gabrijel T. 5 obramb (18%);

LESTVICA, POLFINALNA SKUPINA A (STAREJŠI DEČKI B)

1 ŠD MOKERC – IG 9 7 1 1 236 : 182 (0:0) 15 0 0
2 MRK KRKA 8 6 0 2 241 : 193 (0:0) 12 0 0
3 RD LOKA 2012 8 6 0 2 208 : 170 (0:0) 12 0 0
4 RK TRIMO TREBNJE 9 4 2 3 236 : 225 (0:0) 10 0 0
5 RK SVIŠ IVANČNA GORICA 8 3 0 5 178 : 208 (0:0) 6 0 0
6 RD ISTRABENZ PLINI IZOLA 8 2 0 6 171 : 200 (0:0) 4 0 0
7 MARK OLIMPIJAMARK OLIMPIJA – KRIM 8 2 0 6 185 : 231 (0:0) 4 0 0
8 RK AJDOVŠČINA 8 1 1 6 195 : 241 (0:0) 3 0 0