SDB-sezona-201516Danes, 9. 1. 2016, je v trebanjski telovadnici potekala tekma med Trimom in Krko. V obrambi smo začeli precej dobro, toda v napadu nismo zabili kar je bilo potrebno. Do polčasa nobena ekipa ni pridobila večje prednosti kot 2 gola. Ob polčasu je bil rezultat 15:15. Drugi polčas smo malo slabše začeli v obrambi.Tekma je bila proti koncu zelo napeta, saj smo na koncu naredili delni rezultat 5:1 in uspeli izenačiti. Zasluge je imel tudi vratar, ki je nekajkrat odlično posredoval. Končni rezultat je bil 30:30.
RK Trimo Trebnje : MRK Krka 30:30 (15:15)
RK Trimo Trebnje: Rajk M. 13, Povše T. 6, Rezelj T. 2, Mlakar G. 2, Novak M., Erman K., Dular Ž., Jevnikar R., Čulk A. 5, Vovk Ž. 2, Mežan M., Rakar J., Kirm A., Panger M., Kovič O., in Gaberc M.;