SDB osvojili 8. mesto v državi

SDB-sezona-201516V nedeljo, 22. 5. 2016, se je v dvorani Zlatorog odvijal zaključni turnir za razvrstitev od 5 do 8 mesta. Prvo tekmo smo igrali proti RK Celje Pivovarna Laško. Igrali smo z veliko željo po zmagi. Igrali smo zelo dobro obrambo, a imeli nekaj težav v napadu. Ob polčasu je bil rezultat 12:9 do konca tekme smo še malo popustili in končni rezultat je bil 23:18. Drugo tekmo smo igrali proti RK Rače , proti katerim smo izgubili za 1 gol. Rezultat ob polčasu je bil 10:9 za nas, ob koncu tekme pa je bil rezultat 21:22 za nasprotnike. Tako smo zaključili letošnjo sezono kot 8. v državi.

RK Celje Pivovarna Laško : RK Trimo 23:18 (12:9)

RK Trimo: Povše T. 9, Gole G. 1, Rezelj T. 1, Mlakar G. 4, Erman K., Kirm A., Pangrc M., Vovk Ž., Mežan M. 1, Rakar J., Čulk A. 2, Dular Ž., Jevnikar R., Kovič O., Gaberc M.

RK Trimo : RK Rače 21:22 (12:9)

RK Trimo: Povše T. 5, Gole G. 1, Rezellj t. 1, Mlakar G. 14, Erman K., Pangrc M., Vovk Ž. 1, Mežan M., Rakar J., Čulk A., Dular ž. 1, Jevnikar R., Kovič O., Gaberc M.