SDB: Na gostovanju v Ivančni Gorici

Ekipa SDB Trima Trebnje je v soboto 14.10. gostovala pri sosedih v Ivančni Gorici. Tekma se je razpletla z rezultatom 22:17 v prid domačih. Začeli smo zelo spodbudno, vendar kmalu popustili in dopustili Sviševcem, da so nam sredi 1. polčasa ušli na razliko 6. golov. Do polčasa smo odigrali bolje in ob odmoru zaostajali za 3 gole (10:13). V drugem polčasu nam ni uspelo ponoviti igre iz zadnjega dela 1. polčasa, tako da smo morali zasluženo priznati premoč gostiteljem. Glave pokonci in veselo v nove tekme, že ta teden nas čaka zanimiv obračun doma proti Metliki.

Trimo Trebnje: Zakošek Tit,  Grabljevec Rok 1, Smolič David 4, Gorec David 1, Slavič Domen, Kotar Peter 3, Pušlar Matevž 1, Potrebuješ Patrik, Kolenc Filip 2, Pikelj Matevž 3, Kuzmanovič Aleksander 2