SDB končali na 6. mestu v državi

SDB-sezona-201415V nedeljo, 24. 5. 2015, se je v dvorani Marof odvijal turnir za razvrstitev od 5. – 8. mesta. Trebanjci smo se najprej pomerili z MRK Krka.

Tekmo smo začeli sproščeno in že v začetnih minutah začeli z dobro igro. Z dobro igro smo vodili skorajda celoten polčas, ki se je zaključil z rezultatom 10:10. Drugi polčas smo se precej zmedli in Krka je povedla za 4 gole natanko 5 minut do konca tekme. Trener je zamenjal igralce na igrišču z igralci na klopi in zgodil se je “čudež”, saj nas je druga postava v nekaj minutah pripeljala nazaj v igro. Končni rezultat je bil 21:21. Tako so se po rednem delu izvajale sedemmetrovke pri katerih smo bili Trebanjci bolj zbrani. Rezultat po penalih je bil 23:25.

Drugo tekmo smo igrali proti Slovenj Gradcu. Tekmo smo začeli nekoliko nezbrano in so nam Slovenjgradčani pobegnili na nekaj golov razlike. Rezultat ob polčasu je bil 9:13 za Slovenj Gradec. V drugem polčasu smo se malo zbrali in se jim približali, a nato smo naredili zopet nekaj napak in so nam zopet pobegnili. Končni rezultat je bil 19:27

RK TRIMO TREBNJE: Kmet L., Višček L., Špelič T., Rezelj T., Čulk A., Mlakar G., Rajk M., Povše T., Vovk Ž., Rakar J., Pangrc M., Kirm A., Kovič O.;