SDB-sezona-201516V četrtek, 21. 4. 2016, je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med domačim RK Trimo in ŠD Mokerc-IG. Na začetku tekme smo imeli nekaj težav v napadu kot tudi v obrambi. Nasprotniki so povedli za štiri gole, šele nato smo jih začeli dohitevati. Nismo pa jih mogli dohiteti in prehiteti, tako da smo polčas izgubili s 9:14. V drugem polčasu smo začeli z boljšo obrambo ter se v zadnjih desetih minutah tako približali nasprotniku da smo igrali gol za gol. V zadnji minuti smo povedli za en gol. Na koncu pa so nasprotniki dobili sedemmetrovko za izenačenje, ki so ga zadeli. Končni rezultat je bil 26:26.

RK Trimo : ŠD Mokerc-IG  26:26 (9:14)

RK Trimo Trebnje: Rajk M. 16, Rezelj T. 3, Mlakar G., Novak M., Povše T. 3, Gole G., Erman K., Pangrc m. 1, Vovk Ž. 1, Mežan M., Rakar J., Čulk A. 2, Dular Ž., Jevnikar R.