SDB dosegli prvo zmago v polfinalu

sdb-1V četrtek, 27. 2. 2014, se je v dvorani OŠ Trebnje igrala zaostala tekma polfinalne skupine A med RK Mark Olimpija – Krim in RK Trimo Trebnje. Trebanjci smo dobro začeli in povedli z 3:0, vendar so nas gostje ujeli (4:4).Ves prvi polčas smo bili v rahli prednosti. Odlepiti se nam je uspelo šele proti koncu. Polčas se je končal z rezultatom 13:9 za domačine.

V drugem smo se po nekaj minutah, kljub slabi igri v obrambi  odlepili od nasprotnike, ter vzdrževali prednost do konca tekme. Ob koncu je prednost  znašala 8 zadetkov.

RK TRIMO : RK MARK OLIMPIJA – KRIM   33:25 (13:9)

RK TRIMO TREBNJE: Pangerc U 2,  Majzelj 5, Jerlah Amadej 8, Redek 10, Smolič , Kukenberger 2, Višček 6, Slavič, Kraševec, Gabrijel 6 obramb (35%), Pangerc T 4 obrambe (27%), Špelič T;

LESTVICA POLFINALNA SKUPINA A (STAREJŠI DEČKI B)