SDB dosegli 7. zaporedno zmago, tokrat visoko premagali Ajdovščino

sdb-1V nedeljo, 6.4.2014, se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma 12. kroga polfinalne skupine A med domačim Trimom in Ajdovščino. Tekma je bila izenačena samo v začetku, natančneje do 9. minute. Od takrat naprej smo zagospodarili na igrišču in naredili delni izid 6:0. Prednost smo do konca polčasa podvojili na 21:9.

V drugem polčasu so priložnost dobili tudi igralci, ki drugače igrajo manj in prav vsi so se vpisali med strelce. Zadetek je dosegel tudi vratar Tjaš Špelič, ki je uspešno realiziral sedemmetrovko.

RK TRIMO TREBNJE : RK AJDOVŠČINA    37:23  (21:9)

RK TRIMO TREBNJE: Pangerc U. 6, Smolič M. 3, Kukenberger A. 1, Jerlah A. 7, Redek J. 13, Majzelj T. 4, Marinčič M. 1, Kraševec T. 1, Pangrc T.  7 obramb (32%), Špelič T. 4 obrambe (31%), Gabrijel T.;