SDA: Zmagali proti RK Grča Kočevje

V soboto, 21. 10. 2017, smo se SDA RK Trimo Trebnje v domači dvorani pomerili z ekipo RK Grča Kočevje.

Tekmo so bolje začeli gosti iz Kočevja, ki so si do 5. minute priigrali 3 gole prednosti in s tem prisilili našega trenerja M. Radlja, da je vzel minuto odmora. Do 13. minute nam je z dobro igro v obrambi in tremi zaporednimi protinapadi uspelo izid izenačiti (5:5). Sledila je igra gol za gol. V zaključku 1. polčasa smo si priigrali 2 gola prednosti, s katerima smo se odpravili na odmor (11:9). Tudi v nadaljevanju smo precej uspešno zadrževali nalete trdoživih gostov in prednost povišali na 8 golov (23:15). Priložnost za igro so do konca tekme tako dobili vsi igralci.

RK Trimo Trebnje : RK Grča Kočevje ‒ 29:22.

RK Trimo Trebnje: T. Zakošek, M. Valand (4), A. Kuzmanovič (1), M. Pikelj (7), M. Pušlar, F. Kolenc (1), D. Smolič (3), B. Novak (3), M. Metelko (2), G. Gole (6), P. Kotar (1), R. Grabljevec (1), D. Slavič; trener: M. Radelj.