SDA: Zaslužena zmaga na gostovanju v Kočevju

V nedeljo, 3. 12. 2017, je v športni dvorani v Kočevju potekala predzadnja tekma SDA v predtekmovalni skupini center II med ekipama RK Grča Kočevje in RK Trimo Trebnje.

Kljub oslabljeni ekipi se tokrat v Kočevje nismo odpravili na izlet, ampak z veliko željo po zmagi. Tekmo so z golom odprli domačini, do sredine 1. polčasa pa smo se eni in drugi menjavali v vodstvu.  Zaradi naših napak v napadu in neodločne igre v obrambi so nam gostitelji nato celo ušli za 3 gole, na odmor pa smo odšli z zaostankom 2 zadetkov. V 2. polčasu smo s tremi zaporednimi obrambami in zadetki izid izenačili na 16. Sledilo je še eno izenačenje (19:19), nato pa smo povedli in do si konca tekme s sproščeno igro priigrali zanesljivo zmago.

RK TRIMO : RK GRČA – 30:26 (13:15)

RK TRIMO TREBNJE: T. Zakošek, R. Grabljevec, F. Kolenc, M. Valand (5), A. Kuzmanovič (3), J. Šenica, G. Gole (9), M. Metelko (11), D. Smolič; trener: M. Radelj