SDA zaključili na 6. mestu

V soboto, 9. 5. 2015, se je v Rdeči dvorani potekal turnir za razvrstitev od 5-8 mesta. Trebanjci smo se najprej pomerili z RD Rudar.

Tekmo smo začeli sproščeno in že v začetnih minutah povedli za dva gola. Z dobro igro smo stopnjevali vodstvo in na odmor odšli z rezultatom 14:9. Drugi polčas smo začeli zbrano in še zvišali vodstvo. Tekma se je končala z rezultatom 26 : 16.

Drugo tekmo smo igrali proti domačinom RK Gorenje Velenje. Začeli smo zbrano in takoj povedli.

Igrali smo gol za gol in prvi polčas dobili z rezultatom 13:14. V drugem polčasu smo igrali dobro in prišli do najvišje prednosti štirih zadetkov. Po nekaj neumnostih v obrambi smo dobili dvakrat 2 minuti. Velenjčani so se vrnili in izenačili na 24:24, potem povedli. V zadnjem napadu smo dali gol za izenačenje, vendar ga je sodnik razveljavil, ker je čas potekel.

RK TRIMO TREBNJE: T. Pangrc, L. Višček, T. Gabrijel, T. Majzelj, A. Kukenberger, A. Jerlah, J. Redek, J. Horžen, U. Pangerc, T. Kraševec, T. Špelič.