sda-1V soboto, 26. 4. 2014, ob 10:00 se je v domači  dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma 14. kroga polfinalne skupine A med ekipama RK TRIMO TREBNJE in RK DUPLJE TRŽIČ. Tekma je odločala o tem ali bomo polfinalno skupino končali na prvem ali drugem mestu. Trebanjci smo tekmo začeli dobro, saj je bil rezultat ob polčasu 21:9. V drugi polčas smo odšli brez popuščanja in tako sta 2 pomembni točki ostali v Trebnjem. V vrstah Trima je manjkalo, kar nekaj igralcev zaradi izleta v London. Sedaj sledi samo še finalni turnir, ki bo v Celju 10. in 11. maja. Na finalni turnir so se poleg RK Trimo Trebnje uvrstili še RK Celje, MRK Krka in RK Ormož.

RK TRIMO TREBNJE : RK DUPLJE TRŽIČ   39:24  (21:9)

RK TRIMO TREBNJE: Brezovar A.1, Jaklič N. 1, Falkner L. 6, Poglavc U. 5, Horžen K. 12, Jerlah A.12, Pangerc U. 1, Kukenberger A. 1,  Zakošek Ž. 20 obramb (51%), Gabrijel T.;

1. RK TRIMO TREBNJE 14 12 0 2 440 : 303 (0:0) 24 (0) 0
2. MRK KRKA 13 11 0 2 362 : 275 (0:0) 22 (0) 0
3. ŠD MOKERC – IG 13 9 0 4 331 : 285 (0:0) 18 (0) 0
4. RK KRONOS 13 8 0 5 328 : 309 (0:0) 16 (0) 0
5. RK DUPLJE – TRŽIČ 14 6 0 8 291 : 316 (0:0) 12 (0) 0
6. RD KOPER 2013 13 4 0 9 296 : 324 (0:0) 8 (0) 0
7. RD LOKA 2012 13 3 0 10 305 : 338 (0:0) 6 (0) 0
8. RK GRČA KOČEVJE 13 0 0 13 259 : 439 (0:0) 0 (0) 0