SDA brez težav preko Črnomlja

[singlepic id=3606 w=320 h=240 float=right]V torek, 15. 10. 2013, ob 16.45 uri se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma državnega prvenstva za dečke letnik 1999 in mlajšiNasprotnik je bil RK Črnomelj. Igrali smo proti na papirju slabšemu nasprotniku, zato nam je trener določil koliko golov lahko dobimo. Ob polčasu smo Trimovci vodili za 12 golov (19:7). V drugem polčasu se ni zgodilo nič presenetljivega in zmaga je ostala doma z rezultatom 36:19 za Trimo. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili prav vsi igralci.

RK TRIMO TREBNJE : RK ČRNOMELJ   36:19   (19:7)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 7, Poglavc 2., Medved Ž. 3, Horžen K. 6, Redek J. 4, Majzelj T.1, Kotar Marko 8, JerlahA. 1, Brezovar A., Hriberšek D. 3, Falkner  L. 2, Jaklič N. 1, Smolič M., Gabrijel T. 6 obramb (30%), Rogelj L. 1 obramba (17%);