SDA z dobro obrambo premagali Sevnico

SDA-sezona-201516V soboto, 23. 1. 2016, je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med RK Trimo Trebnje in RK Sevnico. Tekmo smo začeli z dobro obrambo. Zaradi dobre obrambe smo prihajali do lahkih golov , kar nam je prineslo kar precejšno prednost pred nasprotnikom, saj smo do 19. minute prejeli le 4 zadetke (9:4), kar govori o tem, da je obramba delovala sanjsko. Nato smo do polčasa malenkost popustili v obrambi, vendar še zmeraj držali varno razliko pred nasprotnikom. Ob polčasu je bil rezultat 16:9. V drugem polčasu smo še naprej držali dobro obrambo in zabijali gole in tako prišli do prednosti dvanajstih golov. Tekmo smo končali z rezultatom 31:19.

RK Trimo Trebnje : RK Sevnica 31:19 (16:9)

RK Trimo Trebnje: Rajk M. 7, Kmet L. 6, Rezelj T. 1, Mlakar G. 5, Povše T. 6, Gaberc M., Pangrc M., Čulk A., Višček L. 6;