SDA v polfinalu tudi v tretje uspešni

SDA-sezona-201415V soboto, 24. 1. 2015, ob 10.00 se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala 3. tekma polfinalne skupine A med domačimi RK TRIMO TREBNJE in RK MARK OLIMPIJA KRIM. Trebanjci smo odločno krenili v srečanje, saj smo že v tretji minuti vodili s 3:0. Prednost smo skozi polčas povečevali in na odmor odšli s prednostjo 19:10.

V drugem polčasu smo že v začetku z nekaj hitrimi protinapadi še povečali vodstvo. V nadaljevanju so vsi igralci dobili priložnost za igro. Ob koncu smo vodstvo podvojili in tako slavili zmago z rezultatom 38: 20. Naslednji teden, v soboto v popoldanskih urah, pa odhajamo na gostovanje k aktualnim državnim prvakom RD Urbanscape Loka.

RK TRIMO TREBNJE : RK MARK OLIMPIJA KRIM           38:20 (19:10)

RK TRIMO TREBNJE: Gabrijel T. , Pangrc T. , Pangerc U. 8, Horžen J. 7, Jerlah A. 7, Kukenberger A. 3, Majzelj T. 5, Marinčič M. 1, Kraševec T.  1, Redek J. 5, Murn J. 1;

1. RK TRIMO TREBNJE 3 3 0 0 96 : 59 (0:0) 6 (0) 0
2. RD URBANSCAPE LOKA 2 2 0 0 58 : 39 (0:0) 4 (0) 0
3. MRK KRKA 2 2 0 0 67 : 49 (0:0) 4 (0) 0
4. ŠD MOKERC – IG 2 1 0 1 45 : 45 (0:0) 2 (0) 0
5. RD KOPER 2013 2 1 0 1 46 : 57 (0:0) 2 (0) 0
6. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA 2 0 0 2 41 : 54 (0:0) 0 (0) 0