SDA: Trimo slavil proti Ivančni Gorici

SDA-sezona-201415V ponedeljek, 22. 12. 2014 se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma med domačim Trimom in Svišem iz Ivančne Gorice. Skozi celo tekmo smo vodili Trebanjci. V prvem polčasu so nas gostje še lovili, tako da se je polčas končal z rezultatom 16:12, v drugem polčasu pa smo se oddaljili od nasprotnika in na koncu tekmo končali z rezultatom 33:23. Tako so se mladi rokometaši brez težav uvrstili v polfinale, ki se začne 10. januarja. Pomerili se bodo proti RD Loka, ŠD Mokerc – Ig, RK Radovljica, MRK Krka, RD Izola, RD Koper 2013 ter RK Krim Olimpija.

RK Trimo Trebnje : RK SVIŠ Ivančna Gorica 33:23 (16:12)

RK TRIMO TREBNJE: Redek J. 5, Jerlah A. 4, Majzelj T. 1, Kukenberger A. 5, Pangerc U. 14, Marinčič M., Kraševec T. 3, Višček L. 1, Gabrijel T., Pangrc T.

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (STAREJŠI DEČKI B)

1. RK TRIMO TREBNJE 8 7 0 1 270 : 174 (0:0) 14 (0) 0
2. MRK KRKA 8 6 0 2 230 : 154 (0:0) 12 (0) 0
3. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 8 4 0 4 202 : 203 (0:0) 8 (0) 0
4. RD RIKO RIBNICA 8 3 0 5 180 : 197 (0:0) 6 (0) 0
5. RK METLIKA 8 0 0 8 117 : 271 (0:0) -1 (0) -1