SDA: Spet ni šlo brez dramatične končnice

V nedeljo, 12. 2. 2017, smo SDA RK Trimo Trebnje gostovali pri ekipi RD Rudar v Trbovljah.

Po izenačenem začetku smo si v drugem delu 1. polčasa z odločno igro v obrambi le uspeli priigrati celo 4 gole prednosti, na premor pa odšli s prednostjo 3 (14:17).

Tudi v nadaljevanju smo igrali igro, ki nam je že v 1. polčasu prinesla prednost, nato pa spet preveč grešili pri lahkih strelih, kar je nasprotnik znal izkoristiti in kaznovati z zadetki. V napadu se nam je poznalo, da se je med igro poškodoval M. Rajk, saj brez njega nekako nismo našli poti do gola. Prav tako smo bili zelo nezbrani v obrambi, zaradi česar so domačini v končnici izid izenačili na 24. Čeprav smo se spet uspeli odlepiti za 2 gola, so nas domačini ujeli, odločilni gol za zmago pa je v izdihljajih tekme dosegel G. Mlakar.

Končni rezultat – 27:28.

RK Trimo Trebnje: O. Kovič, M. Gaberc, M. Rajk (17), G. Mlakar (3), G. Gole, Ž. Dular (3), T. Povše (2), K. Erman (1), M. Pangerc (3),  A. Kirm, A. Čulk (1), T. Rezelj (1), M. Mežan, J. Rakar, R. Jevnikar ; trener: M. Radelj