SDA: Sezono začeli z zmago

V nedeljo, 11. 9. 2016, smo starejši dečki A RK Trimo Trebnje v prvi tekmi letos gostovali v Kočevju.

Po izenačenem začetku tekme smo s serijo 5:0 prišli do vodstva za 4 gole (3:7), nato pa vodstvo kljub raztrgani igri s precej napakami držali do polčasa. Ta se je končal z rezultatom12:15. 2. polčas smo začeli precej obetavno, sledile pa so črne minute. V obrambi smo bili zelo nezbrani, v napadu pa neučinkoviti in smo tekmecu pustili, da se nam je povsem približal in celo povedel za gol. Trener M. Radelj je takrat vzel minuto odmora, po kateri smo si priborili prednost 3 golov, ki pa še ni nakazovala mirne končnice. V zadnjih minutah tekme smo izkoristili napake domačinov in prednost zadržali do konca.

Končni rezultat – 27:30.

RK Trimo Trebnje: M. Gaberc, O. Kovič, T. Povše (9), G. Mlakar (6), A. Čulk (3), T. Rezelj (2), Ž. Vovk (3), G. Gole (2), Ž. Dular (3), K. Erman (1), J. Rakar (1), M. Metelko, B. Novak, R. Jevnikar, A. Kirm