SDA še drugič klonili proti Dravi

SDA-sezona-201516V soboto, 19. 3. 2016,  je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med Trimom in RK Dravo Ptuj. Tekmo smo začeli dobro in povedli 3:0, ampak so nas gostje ujeli in igra je potekala gol za gol. Slabo smo igrali v obrambi, vendar smo odšli na polčas z vodstvom dveh golov in sicer 15:13. V drugem polčasu smo začeli s slabšo obrambo. Tudi eden izmed naših igralcev je dobil rdeč karton, kar nam je otežilo igro. Kljub temu smo vodili do 10 minut pred koncem, ko pa so nas gosti ujeli in prvič povedli z rezultatom 24:25. Zadnje minute so bile zelo napete, saj smo jih lovili in spet je slo gol za gol. Nismo jih mogli ujeti in bili še drugič poraženi proti RK Drava Ptuj. Končni rezultat je bil 29:30.

RK Trimo : RK Drava Ptuj 29:30 (15:13)
RK Trimo Trebnje: Okorn A.6, Rajk M.6, Kmet L.2, Šeme M.6, Višček L.7, Povše T. 1, Mlakar G., Čulk A., Rezelj T., Pangerc M. 1, Vovk Ž., Špelič T., Gaberc M.;