SDA remizirali v Novem mestu

SDA-sezona-201415V soboto, 14. 2. 2015, ob 14.30 je potekalo šesto kolo polfinalne skupine A med MRK Krka in RK Trimom.Tekmo smo začeli še kar dobro, vendar so nas domačini kmalu ujeli. Razbranil se je njihov vratar, ki nam je delal preglavice. Domači so ves prvi polčas vodili s prednostjo enega ali dveh zadetkov. Prvi polčas se je končal z dvema goloma prednosti za domače Krkaše. V drugem polčasu smo zmanjšali zaostanek, vendar nam nekako ni uspelo dokončno izenačiti. V 45. minuti smo po dveh izključitvah domačih igralcev izenačili na 27:27 nato smo povedli z 28:27, vendar so domači v zadnji minuti zadeli gol in izenačili. Končen rezultat je bil 28:28.

MRK KRKA : RK TRIMO TREBNJE  28:28  (14:12)

RK TRIMO TREBNJE: Gabrijel T. , Pangrc T., Kraševec T. , Pangerc U. 5, Horžen J. 4, Jerlah A. 8, Kukenberger A. 1, Majzelj T. 4, Marinčič M., Redek J. 6, Višček L. Murn J.;