SDA prvič poraženi v domači dvorani

SDA-sezona-201415V soboto, 18.4.2015, ob 10.00 se je v športni dvorani Trebnje odvijal predzadnji krog polfinalne skupine A med domačim RK Trimo Trebnje in gostujočo Krko. Tekma je odločala, kdo bo igral na zaključnem turnirju najboljših 4 ekip v Sloveniji. Tekmo smo začeli katastrofalno v obrambi, saj smo do 9. minute dobili 6 zadetkov. V napadu nam je šlo nekoliko bolje, a težava je bila v obrambi. Naša slaba igra se je nadaljevala do konca polčasa, po katerem smo zaostajali za 6 zadetkov.

V drugem polčasu smo se zbrali in začeli igrati boljšo obrambo in tudi vratar se je razbranil. Tako smo v 36. minuti izenačili na 23:23. A kmalu smo naredili nekaj tehničnih napak v napadu in nasprotnik je zopet pobegnil. Ponovno se nam je uspelo vrniti na 1 zadetek zaostanka, a se je spet pojavila nezbranost v napadu in gostje so si nabrali odločilno prednost in zasluženo slavili.

RK TRIMO TREBNJE: MRK KRKA         28:33 (14:20)

RK TRIMO TREBNJE: Višček L., Pangrc T., Pangerc U. 3, Kraševec T., Redek J. 7, Horžen J. 2, Kukenberger A. 1, Jerlah A. 11, Gabrijel T., Majzelj T. 4;