SDA-sezona-201516Dne, 11.2. 2016, je v športni dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med RK Trimo in RK Celje Pivovarna Laško. V obrambi nismo začeli tako dobro, toda smo v napadu zabili kar je bilo potrebno. Skozi večino 1. polcasa smo tekmo nadzirani, vodili potem pa smo naredili nekaj manjših napak in Celjani so povedli za 3 gole. Potem smo se zbrali in jih dohiteli. V polčas smo odšli z rezultatom 16:16.
Tudi drugi polčas smo naredili nekaj napak, ki pa smo jih potem popravili. Končnica je bila zelo napeta, toda zadržali smo napad Celjanov in tekmo končali z golom prednosti in sicer z rezultatom 32:31.
RK Trimo : RK CPL 32:31 (16:16)

RK Trimo Trebnje: Povše T.5, Rajk M.5, Okorn A.5, Šeme M.5, Kmet L.3, Višček L.9, Rezelj T., Mlakar G., Čulk A., Špelič T., Gaberc M.;