SDA: Po nesrečnem porazu zmaga v domači dvorani

V domači dvorani se je v torek, 7. 3. 2017, odvila tekma med RK Trimo Trebnje in RK Rače. Na njej smo poskušali ponoviti dopadljivo igro iz Ormoža, kar pa nam ni povsem uspelo.

Po začetnem vodstvu, ki ga sicer v nobenem trenutku tekme nismo izpustili iz rok, smo v igri nihali tako v obrambi kot v napadu. 1. polčas se je končal z našo prednostjo 2 zadetkov (14:12). Razumljivo je bilo, da nas je v odmoru med polčasoma na napake trener zelo opozarjal. Tako smo se dogovorili, da bomo v obrambi trgali kot levi in bili nevarni za gol, vendar smo tudi v 2. polčasu delali nerazumljive napake, ki so privedle tudi do rdečega kartona za G. Mlakarja. Kljub temu smo ohranili timski duh in zmaga je ostala doma.

Končni rezultat – 28:25.

RK Trimo Trebnje: M. Gaberc, O. Kovič, T. Povše (6), M. Rajk (7), M. Pangrc (3), G. Mlakar (2), G. Gole (3), Ž. Vovk (2), J. Rakar, K. Erman (2), R. Jevnikar, T. Rezelj (1), Ž. Dular (2), A. Čulk (3), A. Kirm; trener: M. Radelj