SDA: Nova zmaga, tokrat nad RK Grča Kočevje

V torek, 8. 11. 2016, smo starejši dečki A RK Trimo Trebnje v dvorani OŠ Trebnje gostili tekmece iz Kočevja.

Že uvodne minute so nakazale, kdo bo gospodar na igrišču, saj smo takoj povedli za 3 gole (3:0) in začetno vodstvo do polčasa samo povečevali. Takrat je bil rezultat 14:9.

Tudi v nadaljevanju smo igrali svojo igro in si priborili vodstvo 7 golov (20:13), nato pa smo si privoščili nekaj nepotrebnih napak in gosti so se nam približali na samo 4 gole zaostanka (20:16). Po minuti odmora, ki jo je zahteval naš trener, smo se zbrali. Naša obramba je spet delovala, pomembno vlogo pa sta z nekaj obrambami odigrala tudi vratarja. Z zanesljivimi streli na nasprotnikov gol smo prednost povečali celo na 9 golov in se ob koncu veselili zanesljive zmage.

Končni rezultat – 28:20.

RK Trimo Trebnje: M. Gaberc, O. Kovič, M. Rajk (5), T. Povše (3), T. Rezelj (1), G. Mlakar (7), M. Pangrc (3), K. Erman, M. Mežan, Ž. Dular (1), J. Rakar (1), G. Gole (4), A. Kirm, A. Čulk (1), Ž. Vovk (2) B. Novak; trener: R. Skol