SDA: Minimalen poraz proti Metliki

IMAG0220Ekipa SDA je v soboto 30. 9. 2017 gostila ekipo Metlike in izgubila z rezultatom 22:23 (14:11). Trimovci smo začeli nekoliko zaspano, vendar tekom prvega polčasa dvignili nivo igre in ga zasluženo dobili. Kot, da smo se zadovoljili z rezultatom smo zelo slabo začeli drugi polčas. Oslabljeni gostje so nas ujeli in tudi prehiteli. V nadaljevanju smo v izenačeni tekmi na koncu z veliko nespretnosti morali gostom čestitati za zmago. Fantom ne gre očitati borbenosti, zaigrali so vsi igralci, čaka nas pa še veliko dela, da bomo lahko konkurenčni vsem ekipam s katerimi se bomo pomerili.

V soboto, 7.10.2017, nas čaka že naslednja tekma v domači dvorani proti ekipi Ribnice. Vljudno vabljeni!

RK Trimo Trebnje: RK Metlika 22 : 23 (14:11)

RK Trimo Trebnje; Zupančič, Zakošek; Gole 5, Pikelj 6, Metelko 4, Smolič 2, Novak 1, Valand 1, Kolenc 1, Šenica 1, Kuzmanović 1, Pušlar, Grabljevec; trener: Marko Radelj