SDA doma še naprej nepremagani, tokrat remizirali proti Ribnici

SDA-sezona-201516V soboto, 12.3. 2016, je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med Trimom in Ribnico. Tekmo smo začeli dobro v obrambi in v napadu, ampak bi lahko bilo še bolje. Po rezultatu 7:7 so se gostje malo zbudili in si pridobili majhno vodstvo, ki ni presegalo 2 golov. Na polčas smo odšli z vodstvom enega gola in sicer z rezultatom 16:15. V drugem polčasu pa smo se prebudili in povedli za 6 zadetkov (23:17), vendar do konca je bilo še 16 minut. Z nekaj napakami v napadu in obrambi smo prednost kmalu izgubili. Končnica je bila precej napeta in se je končala z remijem. Končni rezultat je bil 30:30. Imeli smo lepo priložnost za novi dve točki, vendar je žal nismo izkoristili, toda doma še vedno ostajamo nepremagani.

RK Trimo : RD Ribnica 30:30 (16:15)
RK Trimo Trebnje: Okorn A.7, Rajk M.11, Kmet L.2, Šeme M.2, Višček L.8, Povše T., Mlakar G., Čulk A., Rezelj T., Pangerc M., Špelič T., Gaberc M.;