Rutinska zmaga v Sevnici

Nedelja, 28.2.2016

12744366_1655115934743069_2031511381976907702_nTrebanjci smo včeraj, v  19. krogu 1.NLB Leasing lige, v gosteh premagali RK Sevnico. Končni rezultat je bil 33:21 za Trimovce.

Tekmo smo Trebanjci začeli dobro in povedli z 4:1. Gostitelji so uspeli še dvakrat izenačiti na 5:5 in 7:7, nato pa je prišla do izraza razlika v kvaliteti in rezultat je vztrajno naraščal v našo korist. Na polčas smo odšli z rezultatom 16:10. Drugi polčas se je odvijal po podobnem scenariju, razliko smo še podvojili, in zasluženo zmagali z 12-timi goli razlike. Tekmo smo sicer odigrali brez poškodovanega Skola, Sušina in Murčehajiča, zaradi bolezni pa je bil odsoten tudi trener Šavrič. So pa za to več  priložnosti dobili igralci, ki drugače igrajo manj. Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil Udovič z devetimi zadetki, 7 oz. 6 sta jih dodala še Djurdjevič in Grandovec Tevž. Naslednja tekma bo v soboto,  5.3., ko v goste prihaja trenutno drugouvrščena ekipa Gorenja iz Velenja.