RK SVIŠ Ivančna Gorica še vedno pretrd oreh

MDB, sezona 2014/15

V četrtek, 27. 11. 2014, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma mlajših dečkov B med ekipama RK Trebnje in RK SVIŠ iz Ivančne Gorice.

Že v prvih minutah tekme so gosti zagospodarili na igrišču in povedli z 0:7. Trebanjci smo nekako poskušali strniti vrste, vendar nam do polčasa ni uspelo bistveno izničiti vodstva gostov. 1. polčas se je tako končal z rezultatom 6:12.  Tudi v 2. polčasu igra ni stekla. V napadu so se vrstile napake in tudi v obrambi ni bilo dovolj odločnosti. Sviš je sredi drugega polčasa razliko povišal na kar 10 golov (10:20), do konca tekme pa nam je uspelo poraz omiliti.

Končni rezultat 14:22.

RK Trimo: L. Zupančič, T. Zakošek, J. Primc, G. Gole (6), M. Metelko, B. Novak, J. Šenica (7), P. Kotar (1), L. Keržan, P. Potrebuješ, J. Mandelj, A. Kuzmanovič, D. Gorec, J. Mandelj, R. Grabljevec, J. M. Candellari