Prvi domači poraz mladincev

mladinciV petek, 24.1. 2014, ob 20.00 uri je bil odigran 13. krog, 1. mladinske lige. Trebanjci so doma gostili RD Ribnica. Prvi polčas se je začel izenačeno, saj  se nobena od ekip ni oddaljila več kot za en gol. Prvi polčas se je končal z minimalno prednostjo domačih (16:14). Skozi ves drugi polčas so mladinci držali prednost dveh golov, a v 59. minuti so gostje izenačili. Zadnji napad so imeli Ribničani in ga  v zadnjih sekundah tudi uspešno zaključili. Končni rezultat je bil 31:30 za Ribnico. Tako so bili naši mladinci prvič v sezoni premagani na domačem terenu.

RK TRIMO TREBNJE : RD  RIKO HIŠE  30:31   (16:14)

RK TRIMO TREBNJE: Udovič 17, Križman S. 3, Skol 1, Baznik 1, Femec 3, Kotar 5, Križman U.,Kravcar,Rokavec, Lukšič, Gruden, Jerlah, Čeh, Brana, Urbič, Ferlin