Prva zmaga v gosteh za mladince

mladinciV nedeljo, 27. 10. 2013, ob 15.00 uri se je na Kodeljevem odigrala tekma 5. kroga 1. mladinske lige. Tokrat so mladinci igrali v gosteh proti RD Slovan in že tretjič zapored svoje navijače razveselili z zmago, čeprav prvi polčas ni bil obetaven, saj so sredi polčasa domači vodili tudi za 7 golov (14:7). Kljub temu, da je kar nekaj igralcev manjkalo (Femec M., Udovič U., Kravcar S., Križman U., Čeh M.), so ob koncu prvega polčasa znižali razliko na 4 gole, tako da je bil rezultat 14:10. V drugem polčasu so Trebanjci pokazali dobro igro tako v  obrambi kot v napadu in v 36. minuti izenačili na 15:15. Mladincem je kmalu uspela prednost dveh golov, katero so obdržali do konca tekme in jo tako zaključili z rezultatom 21:23.

RD SLOVAN: RK TRIMO TREBNJE   21:23  (14:10)

RK TRIMO TREBNJE: Skol R. 12, Rokavec R. 2, Kotar M. 2, Gruden D, Krese T., Lukšič M., Baznik F. 2, Butkovec T. 1, Križman S. 4, Ferlin N., Brana U., Urbič Ž.