Prva domača zmaga KD

Kadetska ekipa Trimo Trebnje je v 2. kolu Polfinalne skupine A na domačem terenu premagala RD Loko. Rezultat je bil 28:24 (16:12).

Prvi polčas je bil večji del izenačen, saj si nobena ekipa ni uspela priboriti večje prednosti. Zadnji del polčasa pa vseeno pripadal domačim, saj so si z delnim izidom 5:1 priigrali vodstvo za 4 zadetke.  Tekmeci iz Škofje Loke pa v dugem polčasu niso popustili in so se nekajkrat nevarno približali na dva zadetka zaostanka. Na koncu pa so Trebanjci vseeno ohranili prednost iz prvega polčasa in zasluženo  zmagali.

Škofja Loka je tako še tretjič v dnevu izgubila, saj so bili proti njim uspešni že ekipi Starejših dečkov A in B. Zmagoslavje  Trebanjcev je bilo tako popolno.

RK TRIMO TREBNJE  : RD LOKA 28:24 (16:12)

RK Trimo Trebnje:  Potrebuješ G. ; Povhe L.  ; Krevs M. ; Mlakar V. 3; Jerlah A. 1; Gruden T.;Butkovec T. 1; Gruden D. ; Kotar M. 9; Baznik F. 3;  Križman U. 10; Zaplotnik A. 1; Lukšič M.; Kravcar S.; Urbič Ž.; Ferlin N.