Proti reprezentanci Bahrajna kar 5 Trebanjcev

V okviru reprezentančnih aktivnosti moške reprezentance igralcev rojenih letnika 1998 in mlajših, bo reprezentanca odigrala dve pripravljalni tekmi proti reprezentanci Bahraina letnika 1996 in mlajših.

V skupini, ki bo nastopila 29.7. ob 18.30 uri v Velenju, so tudi Urban Verbič, Nino Špelič, Jakob Stare, Miha Kotar in Marko Kotar.

Kandidati za reprezentanco bodo razdeljeni v dve skupini.

Aktivnosti 1. Skupine:

Tekma proti reprezentanci Bahraina. Zbor 29.7.2013 ob 18.30 pred Rdečo dvorano v Velenju.

1. Jakob STARE RK Trimo Trebnje
2. Žiga SEME RK Dol TKI Hrastnik
3. Mitja KOREN RK Celje Pivovarna Laško
4. Luka ZAJC KOLEŠA RK SVIŠ
5. Nino ŠPELIČ RK Trimo Trebnje
6. Matevž KUNST RK Celje Pivovarna Laško
7. Domen ŠKRJANC RK Grosuplje
8. Gal ŠTUCIN RD Loka 2012
9. Luka LENART RD Rudar
10. Marko KOTAR RK Trimo Trebnje
11. Urh PIRC RK SVIŠ
12. Gregor OCVIRK RK Celje Pivovarna Laško
13. Nejc DROBEŽ RK Celje Pivovarna Laško
14. Tilen DOBOVIČNIK RK Celje Pivovarna Laško
15. Tine GARTNER RD Loka 2012
16. Tilen ANDOLJŠEK RK Ribnica Riko hiše
17. Urban VERBIČ RK Trimo Trebnje
18. Eljub ALAGIĆ RK Celje Pivovarna Laško
19. Miha KOTAR RK Trimo Trebnje

Aktivnosti 2. Skupine:

Tekma proti reprezentanci Bahraina. Zbor 30.7.2013 ob 18.30 pred Rdečo dvorano v Velenju.

1. Gašper DOBAJ RK Gorenje
2. Mark FERJAN MARK Olimpija
3. Tadej DRAGOVAN RK Metlika
4. Dominik OZMEC RK Jeruzalem Ormož
5. Matic LEŠ RK Radovljica
6. Patrik GLASER RK Krško
7. Gašper HORVAT RK Jeruzalem Ormož
8. Erazem BRŠAR RK Radovljica
9. Saš SERDINŠEK EKART RK Drava Ptuj
10. Marko MAROJEVIČ RD Slovan
11. Tilen KOSI RK Jeruzalem Ormož
12. Andraž JUSTIN RD Herz Šmartno
13. Boštjan ŽIŽEK CVETKO RK Jeruzalem Ormož
14. Žan JAGODIČ RK Gorenje
15. Domen NOVAK RK Krim
16. Žan ŽAGAR RK Mokerc Ig
17. Uroš BOGOVIČ RK Krško
18. Miha KAVČIČ RK Jeruzalem Ormož
19. Filip BANFRO RK Slovenj Gradec 2011

Vodstvo reprezentance:

Marjan Potokar, trener
David Lipoglavšek, pomočnik trenerja

D. L.