Poraz v zadnjih minutah tekme

Sobota, 28.2.2015; Rokometaši Trima smo izgubili tekmo v Ormožu v zadnjih minutah, potek ko smo večino tekme vodili.

RK Jeruzalem Ormož : RK Trimo Trebnje   24 : 22 (9:13)

RK Jeruzalem Ormož: Kolmančič 5, Bogadi, Radujković 1, Čudič 8(7), Gregorc 3, Škalički, Veselko, Topolovec, Grizold, Kocbek 6, Balent, Kosi, Mesarić 1, Levak, Petrovič, Rajšp.

RK Trimo Trebnje: Jelovčan, Femec, Radelj 3, Križman, Skol 4(3), Kotar, Sušin 2, Potočnik 1, Udovič, Sašek 2, Ferkulj 2, Grandovec M., Grandovec T. 2, Florjančič 6(4), Brana, Urbič.

Tekmo smo odprli z nekaj napakami a vseeno uspeli povesti z 2:0. Ves čas smo vodili, a hkrati delali tudi napake. Prednost se je gibala od 2 do 3 zadetke. Ko smo nato ujeli ritem, smo uspeli povesti za 5 zadetkov (7:12). Ob taki prednosti smo kljub dobremu rezultatu igrali slabše, imeli smo možnosti za boljšo razliko, a nam ni uspelo. Jelovčan je dobro branil, do polčasa pa smo imeli prednost 4 zadetkov.

Drugi polčas se je pričel z našimi napakami (zapravljena sedemmetrovka, dve čisti priložnosti) in sami smo vrnili Ormož v igro. Približali so se na gol zaostanka, ostali pa smo brez Potočnika (3 x 2 min, 35 minuta). Kljub vsemu smo še uspeli povečati vodstvo na +3 in držati igro. A naredili smo preveč napak in dovoljevali domačinom vrnitev v tekmo. Imeli smo tudi veliko izključitev (skupaj 20 min), ne vse upravičeno in gosti so se v zadnjih minutah približali. Štiri minute pred koncem so uspeli prvič na tekmi povesti, nam pa z dvema igralcema manj ni uspel priključek. Še nekaj napak in zmaga je ostala v Ormožu. Žal nismo uspeli zmagati, moramo pa odpraviti pomanjkljivosti, ki smo jih pokazali na tekmi.

Za konec pa še beseda o vzdušju v dvorani. Tekma je bila trikrat prekinjena zaradi nešportnega obnašanja navijačev, na našo klop je priletel tudi kovanec. Ormožanom sporočamo, da so pri nas dobrodošli in jih bomo sprejeli na drugačen, lepši način, kot smo bili sprejeti sami.

clani_14-15-nggid045328-ngg0dyn-0x0x100-00f0w010c010r110f110r010t010