Poraz v Škofji Loki

Sobota, 25.4.2015; Rokometaši Trima smo izgubili tekmo v Škofji Loki. Domačini so bili boljši nasprotnik, mi pa nikakor nismo uspeli najti pravi odgovor na igro domačinov.

RK Urbanscape Loka : RK Trimo Trebnje   28 : 21 (13:10)

RK Urbanscape Loka: Vrbinc 6, Rakovec, Šibanc 5, Gartner, Lapajne 6(6), Kavčič 7, Čebron 1, Tomac, Cingesar, Bradeško 2, Panjtar, Rant, Dolenec, Rebič, Setnikar 1, Vrbinc.

RK Trimo Trebnje: Radelj 2, Ferlin, Skol 4(1), Kotar 1, Sušin 3, Željko, Potočnik 1, Udovič 1, Sašek 5, Ferkulj, Grandovec M., Grandovec T. 1, Florjančič 3(2), Brana (1 obr), Urbič (4 obr).

Začetek tekme je bil izenačen, rahlo pobudo so imeli domači igralci. Vseskozi so vodili za gol, mi pa smo jih lovili. Nato so se domačini uspeli odlepiti na velikih +4 (8:4), potem ko smo zapravili sedemmetrovki. Igra nikakor ni stekla, nobeden igralec ni bil razpoložen, da bi povlekel ekipo. Naredili smo veliko napak, vratarja sta imela v celem polčasu le dve obrambi. Do polčasa so domačini kontrolirali rezultat in na odmor odšli z prednostjo treh zadetkov.

Med polčasom smo poizkušali vse, da obrnemo sliko. Na igrišče smo se vrnili, da se prikažemo v boljši luči. Žal nam ni spelo. Prav nič nam ni uspevalo. Vratarja nista imela svojega dne (manjkal je poškodovali Jelovčan), prav tako smo imeli zelo slabo realizacijo in tudi manj prepričljivo obrambo. Poizkušali smo tudi z spremembo obrambe, a smo bili le delno uspešni. Najbližje smo bili na -3, ko se je ponudila še dodatna priložnost za znižanje vodstva, jo nismo izkoristili. Iz-gledalo je, da bi lahko igrali celo večnost, pa ne bi mogli zmagati.

Tako bomo sezono (verjetno) zaključili na 5. mestu, kar je zelo lep uspeh in bi ga pred sezono zagrabili z obema rokama. Žal bo ostalo malo grenkega priokusa in še kar nekaj stvari bomo morali izboljšati v prihodnji sezoni, če hočemo ostati – biti resen klub.