Poraz proti Krki

Nedelja, 21.2.2016; Rokometaši Trima smo doma izgubili proti Krki. Razen na začetku tekme, kjer smo vodili, smo ves čas zaostajali in na koncu zasluženo izgubili.

RK Trimo Trebnje : MRK Krka  26 : 33 (12:15)

RK Trimo Trebnje: Djurdjevič, Florjančič 4, Murčehajič 6(2), Kotar 4(2), Sušin 1, Željko, Potočnik 2, Udovič 4, Sašek 4, Pernovšek, Grandovec M., Grandovec T. 1, Mikec, Brana (11 obr), Urbič (3 obr).

MRK Krka: Baznik, Rašo 4, Jurečič 8(2), Lavrič, Didovič 3, Okleščen 2, Pršina, Brajer, Irman 2, Nunčič, Jakše, Kovačič, Papež 9(2), Orlič 1, Adamčič, Klobčar 4.

Tekmo smo dobro odprli in povedli za dva zadetka. Nekajkrat smo imeli možnost povečati vodstvo na tri zadetke, a z slabimi zaključki dovoljevali priključek gostov. Prihajali smo do priložnosti, imeli čiste priložnosti, a smo imeli slabo realizacijo. Dodali smo še par tehničnih napak in Krka je z delnim izidom 8:0 povedla 10:5. Nato smo le malo strnili vrste, se približali na -3, a vedno znova ponavljali iste napake. Malo pred polčasom smo le uspeli priti na -2, a neposrečeno prejeli gol v zadnji sekundi polčasa.

Drugi del smo zopet dobro odprli in držali priključek na dveh, treh golih zaostanka. Bližje nismo uspeli priti, do 42. minute smo zaostajali 2 zadetka (17:19).  Nato pa ponovno preveč napak pri realizaciji, nikakor nismo uspeli najti razpoloženega igralca. Poizkusili smo za različnimi postavami, a ni šlo. Obramba ni bila na nivoju, dobivali smo prelahke zadetke. Tekma je bila v 52, minuti tako že odločena, gosti so si naredili varno zalogo. Na koncu smo zasluženo izgubili, imeli smo zelo slabo dnevno formo. Po tekmi je trener Trima Roman Šavrič izjavil: ” Nikakor nismo uspeli dobiti ritem v tekmi. Nismo imeli razpoloženega igralca, ki bi lahko potegnil na taki tekmi. Imeli smo preveč zgrešenih strelov iz čistih situacij in kar 14 tehničnih napak, kar je na takšni tekmi preveč. Želja je kljub vsemu bila prisotna, a to ni bilo dovolj. Gostje so zasluženo zmagali. “