Poraz mladincev v Ribnici

[singlepic id=3623 w=320 h=240 float=right]V nedeljo, 6.10.2013, je bila ob 15.00 uri v Ribnici odigrana tekma 2. kroga, 1. državne mladinske lige. Prvo gostovanje v novi sezoni se je za mladince začelo zelo izenačeno, saj celoten prvi polčas nobeni ekipi ni uspelo povesti za več kot 2 zadetka. Polčas so domači dobili z minimalno prednostjo 13:12 in imeli še igralca več v prvih minutah drugega polčasa. V nadaljevanju drugega polčasa se je Ribnica oddaljila za tri gole . Trebanjci so se približali za največ 2 gola zaostanka, kar pa je bilo v zadnjih minutah tekme prepozno. Končni rezultat je bil 30:27 za mladince RD Ribnica.

RD RIBNICA : RK TRIMO TREBNJE   30:27   (13:12)

RK TRIMO TREBNJE: Rokavec R. 2, Gruden D, Križman U. 1, Križman S. 8, Lukšič M., Kravcar S., Jerlah A., Butkovec T., Femec M. 3, Udovič U. 9, Skol R. 4, Čeh M., Ferlin N., Brana U., Urbič Ž.