Poraz ML v Ribnici

Mladinska ekipa RK  Trimo Trebnje je v 17. krogu 1. mladinske lige v gosteh izgubila proti RK Ribnica Riko hiše.

Tekma se je začela izenačeno, saj si nobena ekipa ni uspela priigati večje prednosti. Zadnji del 1. polčasa so slabše odigrali Trebanjci in Ribninčani so odšli na odmor s prednostjo dveh zadetkov (15:13). Drugi polčas se je odvijal v podobnem “duhu”, nekoliko več od igre pa so vseeno imeli domačini, ki so tudi bolje odigrali končnico tekme ter zmagali  s petimi zadetki prednosti. “Trimovce” zdaj čaka  enomesečni odmor, ko v goste prihaja Velenje.

RK RIBNICA RIKO HIŠE : RK TRIMO TREBNJE  30:25 (15:13)

RK Trimo Trebnje: Butkovec E. 3 ; Femec M.  1; Skol R. 7; Ratajec R. 2; Čeh M.; Rokavec R. 2; Križman S. 5;  Križman U.., Zoran A. 3; Udovič U. 2; Gruden D.; Brzin A., Urbič Ž.