Poraz ML v Celju

Mladinska ekipa RK  Trimo Trebnje je v 15. krogu 1. mladinske lige v gosteh izgubila proti RK Celje Pivovarna Laško. Rezultat je bil 24:22 (14:11) za Celje.

Trebanjci so tekmo začeli dobro, večkrat vodili za zadetek, nato so proti koncu prvega polčasa popustili in gostitelji so odšli na odmor z tremi zadetiki prednosti. Drugi polčas so Trebanjci začeli slabo, kazalo je že na gladko zmago Celjanov, ko so se gostje prebudili in z dobro obrambo in učinkovitim vratarjem  ter z nekaj  lahkimi zadetki celo povedli za zadetek. V končnici pa so zopet popustili in Celjani so zmagali s prednostjo dveh zadetkov. Ekipa ni igrala slabo, problem pa se vedno pojavi v zadnjih minutah tekme, ki ji Trebanjci praviloma vedno izgubljajo.

RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO: RK TRIMO TREBNJE  24:22 (14:11)

RK Trimo Trebnje: Butkovec E. ; Femec M.  1; Skol R. 9; Ratajec R. 1; Čeh M.; Rokavec R. 1; Križman S. 3; Kotar M. 1; Križman U. 1., Zoran A. 5, Brana U.; Brzin A.