Poraz kadetov na zadnji tekmi

Kadetska ekipa RK Trimo Trebnje je v zadnjem kolu predtekmovalne skupine CENTER II, na domačem igrišču, izgubila proti RK Grosuplje. Medtem, ko so se Trebanjci  že predčasno uvrstili v polfinalno skupino, so gostje za nadaljevanje tekmovanja nujno potrebovali vsaj točko. Odločni, da bodo drago prodali svojo kožo, so že na začetku tekme povedli s 4:o. Trebanjci so jih nato ujeli na 6:6, vendar so gostje zopet nekoliko ušli in polčas dobili z zadetkom razlike. Gostje so drugi polčas spet odločno začeli in povedli celo s šestimi zadetki. Sledila je sprememba obrambe dokmačinov in lov za razliko, vendar več kot poraza z zadetkom razlike Trebanjcem ni uspelo iztržiti. Gostje so zasluženo zmagali in se uvrstili v nadaljevanje tekmovanja.

RK TRIMO TREBNJE  : RK GROSUPLJE 23:24 (13:14)

RK Trimo Trebnje:  Potrebuješ G.; Povhe L. ; Krevs M. 1; Mlakar V. 2; Jerlah A. 1; Gruden T.;Butkovec T.; Gruden D. 4; Kotar M. 5; Baznik F. 3;  Križman U. 4; Zaplotnik A. 3; Lukšič M.; Urbič Ž.; Vencelj N.; Ferlin N.

Kadeti so tako predtekmovanje končali na 2. mestu z izkupičkom enajstih zmag, dveh porazov in neodločenim izidom. Že pogled na število dobljenih zadetkov pokaže, da zelo dobro deluje igra v obrambi, kjer velja poudariti številne igralne različice ter čvrstost in nepopustljivost. Nekoliko pa “šepa” še igra v napadu. Kadeti nadaljujejo tekmovanje v Polfinalni skupini  A in za  zmage proti najboljšim ekipam bo potrebno pokazati več znanja tudi v napadu. Ekipa bo s tekmami nadaljevala že 12.1. 2013.