Po odlični tekmi prepričljiva zmaga proti Ormožu

Ponedeljek, 12.12.2016; Rokometaši Trima smo po odlični tekmi uspeli premagati žilave rokometaše Ormoža.

RK Trimo Trebnje : RK Jeruzalem Ormož  31 : 25 (17:15)

RK Trimo Trebnje: Cvetko, Grandovec T. 2, Djurdjevič 9(1), Florjančič 5, Grojzdek, Murčehajič, Udovič 3(1), Kotar Matic 9(1), Sikošek Pelko 1, Sašek 1, Mlakar, Kotar Miha 1, Kotar Marko, Horžen, Brana (11 obr), Urbič (1 obr).

RK Jeruzalem Ormož: Kavčič, Petrovič, Ocvirk 1, Zidarič, Čudič 3(2), Giglar, Grabovac, Šutalo, Žuran 3, Kocbek 4, Balent, Šoštarič, Kosi 2, Mesarič 6, Rajšp 1, Cirar 5.

Tekmo so bolje začeli gostje in povedli z 2:0. Nato smo hitro odgovorili z delnim izidom 3:0. Nervoza in velika želja po zmagi je botrovala temu, da smo zgrešili protinapad, sedemmetrovko in čisti strel iz krila, a super obramba je dvignila samozavest in tudi napad je stekel. Vodili smo z dvemi tremi zadetki razlike, malo pred polčasom tudi za 4 (15:11). Polčas še ni obetal mirne tekme, je pa nakazal dober večer.

Drugi polčas smo začeli zelo odločno in kljub igralcu manj naredili delni izid 3:0. V 42. minuti smo povedli že za 6 (23.17). Obramba je delovala sigurno, v napadu smo se sprostili. V 46. minuti smo ponovno vodili za 6(25:19), nato pa je sprememba obrambe gostov obradila sadove in uspeli so se približati (le) na -3. Po minuti odmora smo hitro našli odgovor in tekmo pred koncem rezultatsko rešili. Na koncu smo zamenjali ekipo, prva nastopa sta zabeležila Marko in Miha Kotar, ki je dosegel tudi svoj prvi članski gol. V zadnji minuti smo povedli celo za +8, na koncu pa zasluženo zmagali.

Letos nas čaka še zadnja tekma na Dolu in sicer 17.12.2016 ob 19:30.