Odigrana prva trening tekma

Sreda, 7.8.2013;  Rokometaši Trimo Trebnje so v torek, 6.8.2013 odigrali prva pripravljalno tekmo v novi sezoni 2013/14. Pomerili smo se z ekipo Sevnice v Sevnici in zmagali z rezultatom 31:27 (17:13).

Tekma ni imela rezultatskega pomena, namen je bil uigravanje ekipe. Za Trimo ni nastopil Ferkulj, ki ima težave s kolenom, Rojc pa je zaradi težav z žulji na podplatih odigral le 15 minut. Ostali igralci so si minutažo enakomerno razdelili. Nekaj zadev je bilo že uspešno izpeljanih, medtem ko bo potrebno določene stvari še nadgraditi. Za Trimo so zadetke dosegli Ratajec 7, Sušin in Radelj 5, Grandovec T. 4, Florjančič 3, Udovič, Murčehajić in Korelec 2 ter Grandovec M. 1. Vratarji Ferlin, Brana in Saje so si minutažo porazdelili in dobro opravili svoje delo.