KadetiV četrtek, 6. 3. 2014, je bila odigrana zaostala tekma med domačim RK Trimo Trebnje in gostujočo ekipo iz Ljubljane RK Mark Olimpija.

Tekma je bila do 8. minute izenačena, nato pa so pobudo prevzeli domači igralci in tako je do konca prvega polčasa razlika narastla na 6 zadetkov. Izid prvega polčasa je bil 14:8 za domačine. V nadaljevanju tekme so vsi igralci Trima dobili priložnost in jo izkoristili nekateri bolj, nekateri malo manj. Do konca tekme je razlika narastla na 8 zadetkov prednosti. Končni izid tekme je bil 29:21 v korist Trebanjcev in tako sta doma ostali novi  dve točki.

RK TRIMO TREBNJE : RK MARK OLIMPIJA   29:21   (14:8)

Strelci za Trimo: Rajkovič, Mikec, Krevs 2, Zaplotnik 4, Verbič 2, Povhe 3, Potrebuješ Ga., Željko 5, Mlakar 5, Špelič 2, Potrebuješ Gregor 1, Gruden 2, Kotar 3. Vratarji: Urbič, Vencelj, Stare.

Strelci za Olimpijo: Grzin, Novak 6, Jaklič 1, Jovančič 1, Smrekal, Klemenc 9, Zavodnik, Strmehovec, Javornik, Teme 1, Jurinič, Podobnik 1. Vratarja: Ferjan, Agovič.