Nova visoka zmaga za kadete

KadetiV torek, 11. 3. 2014, je bila odigrana tekma med domačim RD Loka 2012 in gostujočo ekipo RK Trimo Trebnje.

Trebanjci so začeli tekmo odločni zmagati in tako se je tudi gibal rezultat od prve minute dalje, tako da domačini sploh niso uspeli povesti. Razlika se je iz minute v minuto večala in ob koncu prvega polčasa je na semaforju kazalo 11:20. Tudi v drugem polčasu Trebanjci niso popuščali in tako je do konca tekme razlika narasla na 16 zadetkov. Končni rezultat tekme je bil 22:38.

RD LOKA 2012 : RK TRIMO TREBNJE    22:38 (11:20)

Strelci za Loko: Vilfah,  Jesenko 3, Kramar  1, Pipp, Garther 3, Maček 2, Plestenjak 4, Stojanovič, Bergant 1, Stržinar 6, Mavec , Čebroh 1, klemenčič, Štvcih 1;

Strelci za Trimo: Rajkovič 2, Mikec  1, Krevs 2, Zaplotnik 4, Verbič 6, Povhe 4, Potrebuješ Ga. 1, Željko 6, Mlakar 9, Špelič, Potrebuješ Gr. 1, Gruden 2, Kotar, Urbič, Vencelj, Stare;