Nova trening tekma, gostili smo Izolo

Sobota, 17.6.2013; Trimo nadaljuje niz trening tekem, tokrat so v goste prišli gostje iz Izole.

Izolani, ki so na pripravah v bližini Trebnjega, so bili sobotni gostje na trening tekmi. Tudi tokrat smo poizkušali uigravati nekatere elemente v obrambi in protinapadu. Tekma je prišla prav, kljub temu, da so manjkali Ferkulj (poroka v družini), Sušin, Korelec in Femec (rahle poškodbe), Radelj je igral le 15 minut. Postava je bila zato kar nekoliko premešana, a v večini so fantje izpolnjevali zadane naloge. Drugi polčas je preventivno počival še Ratajec, tako da so vsi dobili zajetno minutažo. Rezultat tekme je bil 23:19 (12:8) v korist Trima, strelci za domačine pa so bili Rojc in Florjančič 6, Udovič in Skol 3, Murčehajić in Grandovec T. 2 ter Radelj 1.

V ponedeljek pa odhajamo v Zagreb, kjer bomo igrali proti katarski ekipi El Jaish, katera ima kar zvezdniško zasedbo.