Na zadnji tekmi v letošnjem letu izgubili v Dobovi

Članska ekipa Trima Trebnjega je na zadnji tekmi v letošnjem koledarskem letu izgubila proti Dobovi z rezultatom 26:28.

Srečanje smo pričeli zelo obetavno in v uvodnih minutah dohajali tempu igre domačinov. Nato pa je sledilo nekaj tehničnih napak in Dobova je z delnim izidom 3:0 pobegnila na +3 (6:3). Trener Benjamin Teraš pa je bil v 14. minuti primoran vzeti prvo minuto odmora. Domači so tudi v nadaljevanju mirno ohranjali prednost med tremi in štirimi zadetki, polčas pa se je končal z rezultatom 15:12

Drugi del smo začeli precej bolje in na uvodu znižali zaostanek. Ta se je v nadaljevanju stalno gibal večinoma med enim in tremi goli. Dobovčani so kasneje celo prišli do prednosti +5 (25:20). Gostje so v zadnjih minutah tekme uspeli znižati zaostanek že na 2 (27:25), kljub temu pa je na koncu vendarle zmanjkalo za preobrat, tako da je Dobova slavila z rezultatom 28:26

Pred trebanjsko ekipo je zdaj zimski premor, na sceno pa se ponovno vračamo že 1. februarja, ko v športni dvorani OŠ Trebnje gostimo ekipo Kopra, ki je naš glavni konkurent v borbi za napredovanje v NLB ligo za prvaka.

NLB liga, 15. krog:

Sobota, ob 19.00:

MRD Dobova – RK Trimo Trebnje 28:26 (15:12)

RK Trimo Trebnje: Brana 3 obrambe, Urbič 5 obramb; Cvetko 2, Seferović 2, Dobovičnik 4, Matic Kotar 2, Miha Kotar 2, Marko Kotar, Udovič 2, Sašek 1, Redek, Bojanić 1, Grbić, Horžen, Grandovec 5, Cirar 5; Trener: Benjamin Teraš.