Na prvi domači tekmi zmaga

Kadeti Trima so na prvi tekmi v domači dvorani v letošnji tekmovalni sezoni, dosegli visoko zmago proti ekipi RK Grosuplje. Že takoj na začetku tekme so fantje prevzeli pobudo in si ob zbrani obrambi hitro priigrali prednost. V enakem tempu so nadaljevali tudi ob stalnih menjavah in zaključili polčas z rezultatom 26:1o v svojo korist. V drugem polčasu so prednost še povečali in tekma se je končala z rezultatom 54:26 v korist “trimovcev”. Že v torek 7.10 čaka našo ekipo prestavljeno srečanje z zelo dobro ekipo RK Ribnica Riko hiše.

RK Trimo Trebnje: Rajkovič 2, Stare, Špelič 3, Verbič 6, Brezovar 3, Falkner 7, Horžen 3, Kotar Ma. 9, Medved 5, Poglavc 3, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 8, Hostnik 5; trener: Teraš Benjamin