Novice

Mlajši dečki na področnem tekmovanju za osnovne šole osvojili 2. mesto

DSCN4861V torek, 8. 4.  2014 se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijalo področno prvenstvo v rokometu za osnovne šole. Fantje so tekmovali v kategoriji letnika 2001 in mlajši. OŠ Trebnje je premagala osnovni šoli Metlika in Črnomelj ter izgubila proti Grmu in tako  osvojila 2. mesto. 

Prvo tekmo so Trebanjci igrali proti OŠ Metlika in zmagali z rezultatom 7:6. Drugo tekmo so igrali proti OŠ Črnomelj in ravno tako zmagali za en zadetek 12:11. Zadnja tekma, ki je odločala o zmagovalcu turnirja pa so se pomerili proti OŠ Grm in izgubili za en zadetek (10:11), čeprav so večino tekme vodili. Tekme so se igrale po pravilih RZS, igralni čas ene tekme je bil 2×10 minut. Za OŠ Trebnje je nastopilo 16 fantov in prav vsi so člani Rokometnega kluba Trimo Trebnje.

1. tekma: OŠ TREBNJE : OŠ METLIKA  7:6  (1:3)

2. tekma: OŠ TREBNJE : OŠ ČRNOMELJ  12:11  (5:6)

3. tekma: OŠ TREBNJE : OŠ GRM   10:11   (5:4)

Učenci, ki so nastopali za OŠ Trebnje: Kovič Oskar, Gaberc Miha, Mežan Mark, Tjaš Špelič, Slavič Alen, Kamin Luka, Smolič Klemen, Haramina Žan, Čulk Alen, Povše Tim, Pate Samuel, Mlakar Gašper, Rezelj Tim, Erman Klemen, Kmet Lovro in Vovk Žan.

NAJBOLJŠI STRELCI:

IGRALEC ŠOLA

ZADETKI

ŽAN SREBRNJAK Oš grm

20

JERNEJ AVSEC OŠ GRM

15

LUCAS LOZAR OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

14

GAŠPER PEČARIČ OŠ METLIKA

10

TIM POVŠE OŠ TREBNJE

10

SAMUEL PATE OŠ TREBNJE

6

ČRT KASTELEC OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

6

LUKA MUHIČ OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

5

TIM LAZUKIN OŠ METLIKA

4

ROK MELEŠIČ OŠ METLIKA

4

ŽAN SIMONIČ OŠ METLIKA

4

LUKA KAMIN OŠ TREBNJE

4

JAN MUHIČ OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

4

ALEN ČULK OŠ TREBNJE

3

LAN LOPATIČ OŠ GRM

2

MAJ GROS OŠ GRM

2

MARKO KOŠMRLJ OŠ GRM

2

MARTIN DRENIK OŠ GRM

2

SIMON PUŠAVEC OŠ GRM

2

GAŠPER JUG OŠ GRM

2

MARKO GOLEŠ OŠ METLIKA

2

LOVRO KMET OŠ TREBNJE

2

GAŠPER MLAKAR OŠ TREBNJE

2

LUKA JAKOFČIČ OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

2

JAKOB KAVŠEK OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

2

MARTIN PEČARIČ OŠ METLIKA

1

EDIS HOĐIČ OŠ METLIKA

1

KLEMEN SMOLIČ OŠ TREBNJE

1

ALEN SLAVIČ OŠ TREBNJE

1

MAX SCHWEIGER OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

1

MARKO BUBNJIČ OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ

1

D. L.