Mladinci še vedno neporaženi na domačem terenu

mladinciV ponedeljek, 9. 12. ob  20.30 uri je bila odigrana tekma 10. kola 1. mladinske lige ali tako imenovani dolenjski derbi, saj so Trebanjci doma gostili MRK Krka. Začetek tekme se je začel izenačeno, vendar konec prvega polčasa se je končal z golom prednosti za gostujočo ekipo (12:13). Tudi igra v začetku drugega polčasa je bila izenačena, a v 44. minuti so si naši mladinci priborili prednost dveh zadetkov. Prednost so Trebanjci držali vse do konca tekme in si tako zasluženo priborili novo zmago (27:25). Z zmago so mladinci potrdili prvo mesto v skupini.

RK TRIMO TREBNJE : MRK KRKA    27:25  (12:13)

RK TRIMO TREBNJE:Skol 8, Kotar 5, Udovič 4, Femec 4, Križman U. 1, Rokavec 1, Križman S. 4, Gruden, Butkovec, Kravcar, Lukšič, Jerlah, Baznik, Čeh, Brana, Ferlin;