Mladinci s polovičnim izkupičkom iz Dola

mladinciV soboto, 8. 3. 2014, je bila odigrana tekma med domačim RK DOL TKI HRASTNIK in gostujočo ekipo RK TRIMO TREBNJE.

Ekipi sta bili od samega začetka izenačeni  vse do rezultata 7:7. In prišle so ”črne” minute igralcev iz Trima. Z delnim izidom 5:1 so se domačini oddaljili. V zadnjih minutah so se Trebanjci z dobro obrambo uspeli vrniti in tako je ob polčasu na semaforju kazalo 13:11 za domačine. Tudi drugi polčas je bil zelo izenačen, zato je v dvorani postajalo vse bolj napeto in živčno ozračje, saj se je tekma bližala k koncu. S strani domačega trenerja je bilo slišati par krepkih besed čez sodnika in tako prejel rdeči karton. Sledilo je prvo vodstvo Trebanjcev z 21:22. Rezultat je bil še naprej izenačen do zadnje minute ko sta imeli obe ekipi napad za zmago, a ga nobena ni uspela realizirati. Končni izid tekme je bil 27:27 in to je bila prva osvojena točka po petih zaporednih porazih. Najučinkovitejši pri Trebanjcih je bil Udovič Uroš z 11 zadetki, prav toliko jih je dal domačin Kmetič Lenart.

Strelci za Dol: Žekar, Kmetič 11, Moljk, Poljan, Lovrič, Simončič,Guček 5, Zore 3, Marinček 4, Štante, Žveglič 3, Seme, Burgič, Klokočovnik, Bremec;

Strelci za Trimo: Križman U. 2, Kravcar, Križman S. 4, Jerlah, Rokavec, Butkovec, Urbič, Kotar 4, Baznik 5, Brana, Udovič 11, Čeh, Skol 1;